Юридичні послуги:

Допомога з кредитних питань

Допомога (консультація) з кредитних питань

Послуга передбачає не просто передачу типового пакету документів, а й оперативну адаптацію цих документів до конкретної ситуації з урахуванням положень договірних документів, підписаних клієнтом з банком , а також консультацію щодо процедури подачі позову і його судового розгляду.

Допомога у комунальних суперечках

Допомога у комунальних суперечках

Суперечки з постачальниками комунальних послуг; стягнення матеріальної шкоди та компенсації моральної шкоди, завданої внаслідок залиття або пошкодження квартири; спори, що пов'язані з переплануванням житлових приміщень
Допомога з первинної реєстрації майна

Допомога з первинної реєстрації майна

Реєстрація документів на право власності об'єкту нерухомого майна проводиться після будь-якої нотаріальної угоди з об'єктом нерухомості, після введення об'єкта в експлуатацію, також на підставі рішення суду, яке набрало законної сили.
Допомога з питань спадщини майна

Допомога з питань спадщини майна

Висококваліфіковані і вичерпні юридичні консультації з питань оформлення спадщини в Харкові і Харківській області, а також в разі необхідності забезпечення повного правового супроводу процесу успадкування, як в нотаріат, так і в судовому провадженні.
Допомога з питань відшкодування шкоди

Допомога з питань відшкодування шкоди

Надаємо підтримку як особі, щопонесла збитків, так і особі, що завдав шкоди. Визначаємо правильний спосіб вирішення проблеми, грунтуючись на вивчення того, що сталося: чи входить нанесений/заподіяний збиток в рамки договірних або трудових відносин, чи знаходиться даний збиток за сферою договірних відносин або ж ставитися до кримінального нагоди.
Допомога в суперечка

Допомога в суперечках з органами державної влади та місцевого самоврядування

Оскарження рішень про стягнення обов'язкових платежів і застосування фінансових санкцій; визнання недійсними рішень органів державної влади, місцевого самоврядування; визнання незаконними дій (бездіяльності) органів державної влади, місцевого самоврядування; визнання недійсними нормативних правових актів чи правових актів індивідуальної дії.
Антиколекторські послуги

Антиколекторські послуги

Досить часто, так звані, «колектори» доводять людину до самогубства, роблячи своїми нав'язливими вимогами погасити борг, життя нестерпним, або ж вимагають погасити неіснуючий борг - в таких ситуаціях, як правило, і потрібна кваліфікована допомога.
Інші послуги

Інші послуги

Складання позовних заяв до суду, скарг до державних органів виконавчої влади, юридичні консультації у кримінальній, цивільному, трудовому праву. Працюємо як з фізичними, так і з юридичним особами.