Детективно-юридична агенція «Скорпіон» - професіоналізм і конфіденційність      

Детективно-юридична агенція «Скорпіон» розпочала свою роботу в 2009 році.

Детективно-юридична агенція «Скорпіон» складається з команди фахівців в області оперативно-розшукової діяльності: психологів, аналітиків, юристів, майстрів інформаційних технологій. Звичайно, в штаті знаходяться і детективи. Харків - не єдине місто, в якому вони працюють

.

Одна з ключових фігур нашої агенції - детектив. Ось уже багато років детективно-юридична агенція «Скорпіон» входить в десятку лідерів не тільки в Харкові , а й в Україні. Розслідуванням кожної конкретної справи, з якою Ви звернулися до нашої детективно-юридичної агенції, займається окрема група детективів і юристів. Послуга «приватний детектив» виявляється в індивідуальному порядку.

Не всі детективні агенції можуть похвалитися мережею надійних партнерів по всьому світу. Детективно-юридичне агенція «Скорпіон» має надійних колег в Росії, СНД і Європі. При необхідності наш детектив готовий виїхати в будь-яку точку земної кулі і розслідувати там справа.

Агенція надає послуги: інформаційних, аналітичних і юридичних послуг в сфері бізнесу; допомоги приватним детективам; фізичним особам в самих нестандартних ситуаціях. Це тільки основні напрямки, якими займається наше детективна агенція. Харків - місто найнеймовірніших історій.

Ми перерахували тільки найосновніші послуги, які надає наша детективно-юридична агенція в Харкові. Тому якщо Ви не знайшли на сайті необхідної Вам послуги, звертайтеся в нашу детективно-юридичну агенцію будь-яким, зручним для Вас способом .

Основні принципи, якими керується детективно-юридична агенція "Скорпіон" :

Повна конфіденційність довіреної нам інформації. Працюючий з Вами фахівець дає 100% гарантію того, що отримана від Вас інформація ніколи не буде поширена стороннім особам і навіть правоохоронним органам.

Після угоди про співробітництво детективно-юридична агенція "Скорпіон" підписує з клієнтом офіційний договір або будь-який інший документ на Ваш розсуд для підтвердження законності взаємовідносин між сторонами.

Законні види отримання інформації використовують далеко не кожна детективна агенція. Ми ж у своїй практиці користуємося лише ухваленими способами отримання даних: проводимо всі види експертиз, зокрема, аналізи ДНК; допомагаємо знайти свідків подій; стягнути законні заборгованості. Крім перерахованих вище послуг наша детективно-юридична агенція, також, перевіряє правдивість показань на детекторі брехні ( "Поліграф"); надає додатковий комплекс послуг, пов'язаний з роботою фахівців інших детективних і юридичних агентств.

Наша детективно-юридична агенція гарантує 100% конфіденційність отриманої інформації, яка може знадобитися від Вас для вирішення поставленого завдання, а також будь-який інший інформації, отриманої в ході роботи, проведеної фахівцем.

Детективно-юридична агенція «Скорпіон» діє строго в рамках законодавства України і законодавства інших країн, на території яких наші фахівці здійснюють будь-які дії щодо вирішення завдань.

Якщо Ви вирішили звернутися до нас, то повинні знати кілька основних правил :

- професійні детективні агентства (в Харкові в тому числі) не співпрацюють із замовниками, що приховують справжні цілі звернення, або ж якщо їх цілі викликають у детективів підозри. А також із замовниками, які відмовляються надати свої координати для зв'язку;

- фахівці нашого детективного агентства не працюють проти державних відомств, правоохоронних органів і силових відомств;

- приватні детективні агенції не беруться за неправомірні повернення боргів;

- співробітники не продають спеціальну техніку для запису і збору негласної інформації;

- детектив не роздруковує тексти СМС, не займається деталізацією дзвінків, прослуховуванням телефонів.

- ми не співпрацюємо з екстрасенсами і ворожками.

- наша приватна детективно-юридична агенція не дає замовникам марних сподівань за результатами його справи;

- ми не надаємо послуги за гроші тільки при позитивному результаті роботи.

Якщо Ви згодні з умовами, за якими працює наша детективно-юридична агенція звертайтеся будь-яким, зручним для Вас способом , і ми обов'язково допоможемо.