Детективні послуги:

Аудит безпеки

Аудит безпеки

Система безпеки більшості компаній складається роками і, як правило, не має заздалегідь визначеного сценарію. Незалежно від кількості ресурсів, залучених до процесу забезпечення безпеки, виникає резонне питання, наскільки ефективна існуюча система? Метою аудиту безпеки є визначення зовнішніх і внутрішніх загроз компанії, наявність і ефективність процедур безпеки, можливість оптимізації витрат на безпеку і загальне підвищення її ефективності.

Виконання конфіденційних доручень

Виконання конфіденційних доручень

Виконання конфіденційних доручень, які в силу певних особистих обставин ви не можете (або не хочете) виконати самостійно, або із залученням своїх підлеглих, знайомих, друзів або родичів. Це може бути все що завгодно, починаючи від зустрічі коханки (коханця) в аеропорту, вокзалі, бронювання квартири, бронювання номера в готелі, замовлення квітів в інтернет магазині, реєстрація в тематичних клубах, покупки інтимних товарів і багато-багато іншого.
Пошук осіб, з якими втрачено зв'язок

Пошук осіб, з якими втрачено зв'язок (сімейний, дружній)

Іноді губляться зв'язки між родичами, знайомими; вихованці інтернатів, дитбудинків хочуть знати про своїх родичів. Детективно-юридична агенція "Скорпіон" докладе всіх зусиль, щоб відшукати ваш загублений контакт.
Допомога в розслідуванні

Допомога в розслідуванні кримінальних і цивільних справ

Співробітники детективно-юридичної агенції «Скорпіон» зроблять все, щоб досягти ваших цілей - ми зберемо всі факти і зачіпки, проаналізуємо їх і створимо альтернативну версію, після чого проведемо власне розслідування і закріпимо все неспростовними фактами, які вже ніхто не зможе проігнорувати. Це робота і особистий обов'язок наших детективів і юристів - рятувати людей від беззаконня різних структур!
Перевірка об'єкта нерухомості

Перевірка об'єкта нерухомості при його продажі, купівлі, обміні

Детективно-юридична агенція "Скорпіон" встановить для Вас особистості і кількість справжніх власників об'єкта нерухомості, що цікавить Вас; історію об'єкта нерухомості, а також наскільки були легітимні угоди, пов'язані з ним; агенція нерухомості, ріелторські компанії, з якими ви збираєтеся працювати.
Перевірка кандидатів на роботу

Перевірка кандидатів на роботу

Перевірка проходить за трьома напрямками: перевірка достовірності інформації, зазначеної кандидатом; перевірка справжності наданих кандидатом документів; виявлення в біографії кандидата фактів, що перешкоджають його працевлаштуванню на вакансію.
Перевірка позичальника

Перевірка позичальника

Досконала перевірка убезпечить Вас від судової тяганини з позичальником у майбутньому.
Перевірка даних, що наданиі службами знайомств

Перевірка даних, що наданиі службами знайомств

Якщо ви віддаєте перевагу знайомитися саме через інтернет, то ви можете надати нам адреси сайтів, якими ви користуєтеся або шлюбних агентств, в які подали свої заявки, щоб наші співробітники перевірили ці ресурси на легальність їх роботи. Також ми готові проводити перевірку людей, з якими ви знайомитеся в мережі або ж у режимі реального життя.
Перевірка авто

Перевірка авто на предмет угону при його продажу, купівлі, обміні

Детективно-юридична агенція "Скорпіон" з задоволенням перевірить Ваш атомобіль НА ВИКРАДЕННЯ, ЗАПОРУКУ і інші обтяження, що перешкоджають покупці.
Перевірка репутації кредитора

Перевірка репутації кредитора

Перевірка репутації кредитних спілок та інших фірм, що надають кредит на "вигідних" умовах.
Розшук боржників

Розшук боржників

Розшук боржників, як правило, проводить приватний детектив. Високого рівня технічне оснащення, високий професіоналізм наших працівників, дає позитивний результат. Немає такої людини, яку б неможливо було знайти, якщо не втрачено багато часу.
Таємний покупець

Таємний покупець

Таємний Покупець - відвідувач сервісних організацій, який, здійснюючи візит в якості звичайного покупця, збирає інформацію і оцінює якість обслуговування в цих організаціях.
детектор брехні

Послуги поліграфа (детектор брехні)

«Детекторі брехні» - є одним з найбільш точних і ефективних методів інструментально - психофізіологічного тестування метою якого є розкриття свідомо приховує інформацію.
Інші послуги

Інші послуги

Ми не можемо передбачити всі виникаючі ситуації, АЛЕ співробітники детективно-юридичної агенції "Скорпіон" готові завжди вникнути в проблему, що склалася і допомогти в її вирішенні в міру своїх можливостей.